Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
AKTUALNOSCI

Aktualności

NAGRODY - SpaTeen 2009/2010

Z dumą chcieliśmy się pochwalić sukcesem jaki odniosła nasza najnowsza linia Pevonia SpaTeen,
przeznaczona do pielęgnacji młodej skóry zarówno trądzikowej jak i  nastolatków i osób przed trzydziestką. 

Linia ta została podwójnie nagrodzona w 2009 roku przez dwa czołowe magazyny branżowe.

La Nouvelle Estetique  przyznało nagrodę  Ekspert Urody 2009 w kategorii „Najlepszy zabieg przeciwtrądzikowy".
Natomiast w organizowanym przez Spa Business konkursie Perfect Line 2010, jurorzy przyznali nagrodę Linii dla nastolatków w kategorii Kosmetyków profesjonalnych.  


Dziękujemy bardzo obu tytułom za uznanie.

NAJLEPSZY ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY

Pevonia Botanica Nagroda Ekspert Urody 2009
Dzięki zabiegowi Twoja skóra poddana zostanie głębokiemu oczyszczeniu dzięki specjalnym składnikom, które delikatnie usuwają zanieczyszczenia i bakterie. Potężny peeling enzymatyczny usuwa ze skóry nawet najbardziej uporczywe zaskórniki i martwe komórki naskórka. Przekonaj się na własnej skórze, jak oczyszczona może być Twoja cera. Na zakończenie, specjalna maska o antyseptycznych właściwościach zapewni Twojej skórze uczucie ukojenia i odprężenia.
Efekt końcowy… pełna kontrola nad trądzikiem i zapobieganie powstawaniu zaskórników, dzięki czemu Twoja cera będzie jasna i promienista.
Zabieg zalecany do skóry z zaskórnikami oraz skóry podatnej na występowanie stanów zapalnych.

 


 

LINIA DLA NASTOLATKÓW - PERFECT LINE 2010

PEVONIA BOTANICA PERFECT LINE 2010 NAGRODA La Nouvelle Estetique
Nowa linia jest przełomem w pielęgnacji skóry nastolatków. Stanowi pierwszy na rynku kompleksowy program Spa, który pozwala w pełni zadbać o młodą cerę. Kosmetyki wchodzące w skład linii nie tylko pielęgnują, ale i działają na zmysły zapachem świeżych owoców.
Produkty powstały przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Dzięki temu zawierają innowacyjny system dostarczania substancji aktywnych Micro-Marix oraz liofilizowane enzymy.