Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
 
M. Bogulak, A. Młynarska
 
A. Młynarska, J. Kurowska
 
A. Węgorzewska, I. Komendołowicz,
M. Jeżowska, M. Blasikiewicz,
B. Sworowska
 
A. Kwaśniewska
 
M. Socha
 
K. Zielińska, K. Żak, O. Bończyk
 
K. Żak, O. Bończyk
 
A. Ibisz, K. Żak

GALERIA ZDJĘĆ

Doskonała kondycja ducha i ciała: Joanna Jabłczyńska w Hotelu Bukowy Park****

Sesja fotograficzna z Joanną Jabłczyńską w urokliwej Polanicy Zdrój.

Spa & Wellness Królowej Marysieńki w historycznym Zamku w Gniewie ****

Pevonia Botanica Polska w Spa & Wellness Królowej Marysieńki w historycznym Zamku w Gniewie ****

Gwiazdy szlifują formę przed zimą w Hotelu Bukowy Park**** - Natalia Siwiec i Elżbieta Jędrzejewska

Dwie piękne gwiazdy: Natalia Siwiec oraz Elżbieta Jędrzejewska spędziły kilka dni w stylowym hotelu w Polanicy-Zdroju uczestnicząc w specjalnej sesji treningowej i zajęciach terenowych poprawiających kondycję przed zimą.

Pevonia Botanica na otwarciu Podhala – Instytutu Kobiecego Zdrowia w Połczynie-Zdroju

6 maja 2011 odbyło się oficjalne otwarcie Podhala – Instytutu Kobiecego Zdrowia , pierwszego w Polsce ośrodka balneologii ginekologicznej – leczenia niepłodności i chorób kobiecych.  Połczyńska borowina, jedna z najlepszych w Europie,  stosowana tutaj jest jako środek leczniczy w przypadku chorób jajników i macicy, przedwczesnego przekwitania, leczeniu niepłodności czynnościowej, jako przygotowanie do zapłodnienia in vitro. W ośrodku dba się również o sferę psychologiczną jak i o urodę kobiety poprzez zabiegi pielęgnacyjno-relaksacyjne marki Pevonia Botanica , które wykonywane są w Spa Zdrojowe Zacisze . Ośrodek Podhale został właśnie wyremontowany i obecnie łączy renesansowy styl i nowoczesność.

Premiera lumafirm™ Linii liftingująco-rozświetlającej Pevonia Botanica z gwiazdami

19 kwietnia 2011 odbyła się oficjalna premiera najnowszej linii lumafirm™ liftingująco-rozświetlającej do pielęgnacji twarzy, marki Pevonia Botanica. W wydarzeniu, które odbyło się w siedzibie Fashion Beauty Design , uczestniczyły dziennikarki działów urody wiodących tytułów prasy kobiecej, a także gwiazdy polskiego ekranu: Olga Bończyk , Katarzyna Żak , Katarzyna Zielińska .

Inauguracja marki Pevonia Botanica w Day Spa NAOMI w Szczecinku

W środę, 13 kwietnia 2011 w Restauracji „U Kawalca” odbyła się inauguracja marki Pevonia Botanica w Day Spa NAOMI – jedynym Spa w Szczecinku. To dla nas dzień szczególny gdyż oficjalnie dołączyliśmy do grona czołowych Spa w Polsce! Blisko 40 stałych klientek naszego studia miało możliwość przekonać się „na własnej skórze” o jakości i skuteczności kosmetyków marki Pevonia Botanica, których prezentacja odbyła się podczas spotkania.

Pevonia Botanica na premierze portalu Agaty Młynarskiej onaonaona.com

25 marca 2011 miała miejsce premiera portalu Onaonaona.com – Piękne strony Kobiety . Jego założycielką jest niezwykle lubiana i popularna prezenterka i dziennikarka – Agata Młynarska . Na premierę wybrała ulubione miejsce gwiazd na mapie Warszawy – Instytut Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA, którego właścicielką jest Magdalena Bogulak, a Pevonia Botanica była jedną z marek, która pomogła znamienitym gościom spędzić czas w niezwykle ciepłej atmosferze.