Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
Pevonia Znajdz Spa

Partnerzy Pevonia Botanica

Afrodyta Medi Spa

Logo Salon Urody Afrodyta MediSpa

 

Afrodyta MediSpa to dwupoziomowy salon o powierzchni 200 m2, z komfortowym i stylowo urządzonym wnętrzem. Wyposażony jest w 5 gabinetów zabiegowych: gabinet do masażu z prysznicem, dwa gabinety kosmetyczne, przystosowane również do wykonywania  zabiegów dla par,  specjalny gabinet dla mężczyzn urządzony w typowo męskim stylu oraz gabinet do zabiegów medycyny estetycznej.

Oferowane są ekskluzywne zabiegi w oparciu o kosmetyki marki Pevonia Botanica. Ponadto w wykonywane są zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetyki przy pomocy laserów do zwalczanie cellulitu, Laser CO2 do zabiegów dermatochirurgicznych usuwania brodawek, znamion i zmian skórnych, I2PL (Intensive Pulse Light) do fotoodmładzania, permanentnej depilacji, likwidacji zmian naczyniowych, likwidacji przebarwień, leczenia trądziku oraz do zabiegu redukcji zmarszczek oparty na zasadzie terapii fotodynamicznej oraz urządzenia SKIN JET AIR-SYSTEM do mikrodermabrazji.

 

 

 

 

 

Salon Urody Afrodyta MediSpa

Al. Jerozolimskie 179

02-363    Warszawa

T: 022 499-64-66

E: poczta@afrodytasalon.pl


www.afrodytasalon.pl