Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
Pevonia Znajdz Spa

Partnerzy Pevonia Botanica

Spa Zdrojówka

SPA ZdrojówkaZdrojówka Spa położona jest na skraju lasu w sąsiedztwie pięciu stawów. To przepiękne, wręcz magiczne miejsce, które przyciąga gości spragnionych wypoczynku w otoczeniu natury. Ta kraina piękna i relaksu oferuje swoim gościom niezapomniane doznania dla ciała i duszy. Na odwiedzających Zdrojówka Spa czeka 8 pokoi dwuosobowych o podwyższonym standardzie oraz apartament z pięknym widokiem na okolice. Strefa Spa to około 230 m2 w której znajduje się 7 ekskluzywnie wyposażonych gabinetów. Za sprawa doskonale dobranego Spa Menu goście mogą znaleźć tu propozycje usług kosmetycznych, relaksacyjnych, wyszczuplających i odnowy biologicznej na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości jest również restauracja i basen. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą natomiast zakosztować widokowych przelotów samolotem, skoków ze spadochronem, jazdę konną, a w sezonie letnim, jogę na świeżym powietrzu i Aqua aerobic.


Dodatkowym atutem obiektu jest kameralna atmosfera, cisza gwarantująca wspaniały wypoczynek oraz miła obsługa personelu, który dokłada wszelkich starań aby w sposób szczególny otoczyć opieką każdego gościa. Dzięki temu przygoda ze Spa, rozpoczęta w Zdrojówce będzie niezapomnianym doznaniem dla ciała i zmysłów.

 

 

Spa Zdrojówka

Horodniany 47
16-001    Kleosin k. Białegostoku
T: 085 663-15-65
E: spa@zdrojowka.pl

www.zdrojowka.pl