Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
Pevonia Znajdz Spa

Partnerzy Pevonia Botanica

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Dźwirzynie

 

Medical SPA&Wellnes „GEOVITA”– harmonia ciała i umysłu w morskim klimacie

logo Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Dźwirzynie Pevonia Botanica
Dźwirzyno – niewielka i wyjątkowo urokliwa miejscowość nad Bałtykiem otulona malowniczymi wydmami porośniętymi lasem sosnowym. Szerokie plaże, szum morskich fal i świeże powietrze stanowią prawdziwą enklawę relaksu.

Medical SPA & Wellness GEOVITA w Dźwirzynie  to miejsce, gdzie łącząc najstarsze tradycje świata orientalnego z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii oddziałujemy na naturę ludzkiej istoty, tak by zachować ją w zdrowiu, dać ukojenie i spokój, przywrócić piękno i siły witalne.
 
Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało uwzględniających indywidualne wymagania i potrzeby skóry, aromatyczne rytuały i masaże w blasku świec oraz zabiegi kosmetyczne przy użyciu najwyższej jakości urządzeń do MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ oraz ELEKTROSTYMULACJI,  indywidualne programy SPA & Beauty, zajęcia fitness oraz nornic walking w malowniczych nadmorskich sceneriach. Do dyspozycji naszych gości jest również salon fryzjerski, basen oraz szeroka oferta zabiegów z zakresu fizykoterapii. Egzotyczne aromaty, ekskluzywne kosmetyki oraz profesjonalna kadra sprawią, iż pobyt u nas pozwoli w pełni ukoić duszę i zregenerować ciało.

 

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji „Geovita” w Dźwirzynie Pevonia Botanica
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji „Geovita” w Dźwirzynie Pevonia Botanica Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji „Geovita” w Dźwirzynie Pevonia Botanica

 


Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Dźwirzynie

Medical Wellness & SPA

ul. Wyzwolenia 27

78-131 DŹWIRZYNO

T: 94 358-54-21, 695-377-720

E: dzwirzyno.spa@geovita.pl
 

www.geovita.pl